برای اینکه واسطه ها را حذف کنید. و به طور مستقیم با کارخانه تولیدی روفرشی مهام بافت یزد همکاری کنید. مجموعه با مشتریانی که سابقه خوبی در بازار دارند

شرکت بافندگی روفرشی مهام بافت

برای اینکه واسطه ها را حذف کنید. و به طور مستقیم با شرکت بافندگی روفرشی مهام بافت یزد همکاری کنید. مجموعه با مشتریانی که سابقه خوبی در بازار دارند . و حساب و کتاب آن ها عالی است. همکاری های لازم را انجام می دهد.

شرکت تولیدی روفرشی مهام بافت

روفرشی های مهام بافت در حال حاضر تولید کننده انواع روفرشی های سنتی و روفرشی های چاپی می باشند. و هر یک از این نوع روفرشی ها بافت و رنگ و نخ متفاوتی دارند. به همین جهت با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند.

روفرشی های ابریشم جزو بهترین روفرشی های مهام می باشند. و در حال حاضر با قیمت های بالایی به فروش می رسند. در صورتی که روفرشی های دیگر چون وزن پایین تری دارند. و نخ آن ها سفت پیچ یا شل پیچ می باشد. به همین جهت با قیمت های کمتری در بازار خرید و فروش می شوند. و مشتری با این کار حق انتخاب بیش تری دارد.

برای اینکه واسطه ها را حذف کنید. و به طور مستقیم با کارخانه تولیدی روفرشی مهام بافت یزد همکاری کنید. مجموعه با مشتریانی که سابقه خوبی در بازار دارند

تولید روفرشی ها نیازمند هماهنگی و برنامه ریزی های دقیقی می باشد. تا روفرشی ها طبق نظر و سلیقه مخاطبان به بازار عرضه شوند. برای تولید روفرشی ها باید همه موارد در نظر گرفته شود. تا محصول مدنظر تحویل مشتری گردد . در صورتی که طرح و رنگ های خوبی برای روفرشی ها انتخاب نشود . کارخانه در فروش آن ها به مشکل برخواهد خورد.

تولید انواع روفرشی مهام یزد

روفرشی های مهام بافت در همه نوع مدل و طرحی به بازار عرضه می شوند. و در حال حاضر بیش ترین تمرکز بر روی تولید محصول باکیفیت گذاشته شده است. تا مشتری از بابت کیفیت و خدماتی که شرکت عرضه کرده است. رضایت کاملی داشته باشد.

جهت مشاهده ی روفرشی های طرح جدید مهام بافت در طرح بندی و خرید و فروش آن در بازار های هدف با ما تماس بگیرید . یا به ایمیل زیر پیام بدهید. .

عابدین زاده

09137325660

09140908784

www.mahambaft@gmail.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 13 =

خانه درباره ماتماس با ما